WestKadra » Корисні статті » Ангела Меркель публічно запросила до Німеччини працівників c меж ЄС.

Ангела Меркель публічно запросила до Німеччини працівників c меж ЄС.

Ангела Меркель публічно запросила до Німеччини працівників c меж ЄС. Меркель боїться, що німецькі компанії переїдуть до інших країн, якщо не матимуть достатньої кількості   фахівців.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель  закликала кваліфікованих фахівців по країнам, що не входять до Європейського Союзу, приїжджати на роботу до цієї країни. Про це вона заявила в відеозверненні.
 "Бізнес не може бути успішним без достатньої кількості кваліфікованих працівників. Ми знаємо, що багато секторів і підприємства відчайдушно шукають фахівців. Тому необхідно прагнути до того, щоб було достатньо кваліфіковані працівники. Інакше компаніям доведеться переміщатися - і ми, звичайно, цього не хочемо ", - сказала Меркель, слова якої процитувала" Німецька хвиля ".

Отже, зараз стратегія німецького уряду із залучення кваліфікованих фахівців орієнтована як на використання внутрішнього потенціалу в спосіб "хорошої підготовки якомога більшої кількості людей" і залучення кваліфікованих працівників з ЄС, так і на людей з-за меж Євросоюзу, сказала канцлер.

"Це значить знайти в світі людей, які готові приїхати до нас, до Німеччини" , - зазначила Меркель.
Підставою для залучення іноземних фахівців став новий німецький міграційний закон, який набуде чинності 1 березня 2020 року. Депутати Бундестагу прийняли її 7 червня 2019 року.

Закон передбачає  спрощення працевлаштування працівників-іноземців у всіх без винятку сферах, а не тільки в тих, де не вистачає кваліфікованої робочої сили.

Також втрачає чинність норма, за якою перед працевлаштуванням іноземця з-за меж ЄС роботодавець повинен був перевірити, чи не претендують на це робоче місце громадяни Німеччини або країн-членів ЄС.

Крім того, тим іноземцям з-поза меж ЄС, які  володіють німецькою мовою і мають відповідну кваліфікацію, дозволять прибути до Німеччини з метою пошуку роботи і перебувати там в статусі претендента до шести місяців. Але такі іноземці під час пошуку робочого місця не зможуть отримувати соціальні виплати.

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий