WestKadra » Корисні статті » Серед іноземців-бізнесменів в Польщі найбільше українці.

Серед іноземців-бізнесменів в Польщі найбільше українці.

Серед іноземців-бізнесменів в Польщі найбільше українці. У Польщі серед 19 тисяч іноземців, які займаються власним бізнесом, 4786 особи є громадянами України - це найбільша група, вона являє 25% загальної кількості.

Такі дані повідомляє компанія "Gremi personal" з посиланням на офіційну статистику Управління соціального страхування Польщі (ZUS - Zaklad Ubiezpieczen Spolecznych).

Повідомляється, що найбільше українці відкривають бізнес в сфері послуг, виробництва і будівництва.

При цьому дані загальнонаціонального Центрального реєстру страховиків демонструють, що чисельність фізичних осіб, які підлягають пенсійному страхуванню та страхуванню з інвалідності та мали не польське громадянство, збільшилася з 65 000 чоловік (у грудні 2008 року) до 683 тисяч (в грудня 2019 р).

Спостерігається більше, ніж 10-кратне збільшення числа іноземців в польській страховій системі за останнє десятиліття. І найбільшу чисельність складають - українці.

Іноземці, які працюють або ведуть бізнес в Польщі, так само як і польські громадяни обов'язково повинні бути застраховані і платити внески до відповідного фонду.

Як прокоментував ці тенденції експерт з міжнародного працевлаштування, власник компанії з аутстафінгу Gremi personal Євген Кириченко:

"Аналітичний департамент нашої компанії проводить постійний аналіз міграційної політики Польщі, і ми відзначаємо, що польський уряд взяло курс саме на асиміляцію трудових мігрантів.

Один з факторів, щоб українці приживалися в Польщі і не розглядали повернення на батьківщину або переїзд в іншу країну - це комфортні умови для старту і ведення бізнесу іноземцями.

Законодавство Польщі в плані регуляції бізнесу та податкового адміністрування - стабільний. Повністю нескладно іноземцю взяти кредит в польському банку для відкриття бізнесу. Плюс - більш проста для українців адаптація до культури і мови, ніж в інших країнах ".

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий