WestKadra » Корисні статті » Все про калькулятори для Шенген візи.

Все про калькулятори для Шенген візи.

Все про калькулятори для Шенген візи. Дуже часто до нас на офіс звертаються люди з питаннями, а скільки мені залишилося днів візи?

Коли закінчиться коридор?

Скільки днів я можу ще бути в Польщі?

Коли я повинен перетнути кордон?

Підрахуйте мені дні перебувати в Польщі, і коли я знову туди можу їхати?


Насправді це дуже просто. Існує програма яка називається «Калькулятор для Шенген візи».

1. Дата в'їзду в зону Шенгену. Передбачувана дата в'їзду або остання дата в'їзду, якщо в даний момент Ви знаходитесь в зоні Шенгену. Коли натиснути на поле в якому потрібно ввести дату з'явиться так званий календар де потрібно вибрати потрібну дату.

2. Спосіб введення дат. Попарно "дата в'їзду - дата виїзду".

Потім побачите знизу позначення «підрахувати» та «очистити» натисканням в потрібне поле яке знаходится в правому навпроти вписаних дат з'явиться число, яке вказує скільки днів там перебували. Ця програма є додатковою для нас функцією, і є дуже проста і доступна кожному. Потрібно тільки стежити за правильністю вибирання дат в'їзду і виїзду.

Цей калькулятор дозволить вам бути законослухняними громадянами, ви зможете контролювати ваші поїздки і бути спокійні в тому що перетнете кордон при в'їзді або виїзді і вам не дадуть штраф і не поставлять депортацію.

Цей калькулятор також допомагає співробітникам у процесі роботи, підрахувати дні, для запрошення на роботу в Польщу, з ним ви зможете правильно написати дати від початку запрошення і закінчення.

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий