WestKadra » Корисні статті » Україна буде видавати доступні кредити під власну справу, щоб повернути додому працівників - Володимир Зеленський.

Україна буде видавати доступні кредити під власну справу, щоб повернути додому працівників - Володимир Зеленський.

Україна буде видавати доступні кредити під власну справу, щоб повернути додому працівників - Володимир Зеленський.   Процентна ставка по кредиту становитиме від 5 до 9 відсотків. 


 Заради повернення заробітчан додому в Україні запускають державну програму надання доступних кредитів під власну справу     "Повертайся і залишайся" .  Кредит може представляти до 1,5 млн гривень., А процентна ставка - від 5% до 9% Про це у відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

"Під час своєї інавгурації я говорив, що нас українців у всьому світі 65 мільйонів. І ви дуже потрібні нашій державі. Ваші знання, таланти і ментальні цінності. Ми дуже хочемо, щоб ви повернулися додому. Ми також дуже хочемо, щоб і ті, хто опустив руки, на жаль, і планує поїхати з України, залишилися ", - сказав Володимир Зеленський.

  Кредити видаватимуть на п'ять років - як під заклад нового справи, так і під бізнес, який вже працює.  

 "Сума кредиту - 1,5 мільйони гривень на п'ять років. Ставки, такі: 5% діючої або нового бізнесу, який створить мінімум два робочих місця. 7% для нового бізнесу або чинного з виручкою до 25 мільйонів гривень, який не створює нові робочі місця, але, якщо ви наймаєте нового працівника, за кожного ставка буде знижуватися на 0,5%. І 9% - для тих, хто вже працює, має виручку від 25 до 50 мільйонів і хоче розширити власну справу ", - зазначив президент.

Умови та механізми отримання цих кредитів оприлюднять згодом.

У той же час, або будуть такі ж вигідні умови кредитування для тих українців, які не виїжджали на заробітки і хочуть відкрити бізнес, президент не розповів. Очікуємо подальших новин і змін від уряду.

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий