WestKadra » Корисні статті » Польща готує "кризовий штаб", щоб оперативно реагувати на можливу брехню Путіна в Єрусалимі.

Польща готує "кризовий штаб", щоб оперативно реагувати на можливу брехню Путіна в Єрусалимі.

Польща готує "кризовий штаб", щоб оперативно реагувати на можливу брехню Путіна в Єрусалимі. В офісі президента Польщі Анджея Дуди створюють кризову команду за участю експертів та істориків. Їх завдання - оперативно відреагувати на брехню і маніпуляції російського президента Володимира Путіна, які той, ймовірно, викладе під час промови на Світовому форумі Голокосту в Єрусалимі, - повідомляє Польське радіо.

Світовий форум Голокосту відбудеться 23 січня в Інституті Яд ва-Шем в Єрусалимі. Захід приурочений до 75-ї річниці визволення нацистського концтабору "Аушвіц-Біркенау" в районі польського міста Освенціма та Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, який відзначають 27 січня.

Крім лідерів і представників США, Франції, Німеччини та Великобританії на форумі в Єрусалимі також виступить з промовою президент Росії Володимир Путін. Після нього останніх заяв в Польщі майже не сумніваються, що промова Путіна стане можливістю для подальших маніпуляцій. Отже, Варшава вирішила зіграти на випередження: було вирішено створити в офісі президента Польщі кризову команду за участю експертів та істориків, які зможуть оперативно дезавуювати сумнівні заяви російського лідера.

Крім того, уряд Польщі готує серію платних публікацій в американських і ізраїльських газетах, в яких подасть польську версію історичних подій.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що не буде присутнім на форумі в Єрусалимі, а віддасть данину пам'яті жертвам Голокосту 27 січня під час пам'ятної церемонії в колишньому концтаборі "Аушвіц-Біркенау". Польський президент обгрунтував це рішення тим, що організатори не передбачили його виступу на форумі.

Заступник спікера Сенату Польщі Станіслав Карчевський вважає таке рішення правильним і відповідальним: "Ми опинилися б в дуже поганій ситуації, якби пан президент сидів, слухав виступ Путіна і не міг нічого сказати. Безсумнівно, виступ Путіна буде містити брехливі твердження".

Зате президент України Володимир Зеленський буде брати участь в Світовому форумі Голокосту. "23 - 24 грудень Зеленський здійснить робочий візит до Держави Ізраїль з метою участі в пам'ятних заходах в межах Світового форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц", - повідомили в Офісі президенту України. У програмі візиту також передбачені переговори Зеленського з керівництвом Держави Ізраїль та зустріч з представниками ізраїльських ділових кіл.

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий